Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz a1200 #46219 üzenetére

    "MOST milyen CPU illik leginkább, figyelembe véve az alaplap + a RAM tulajdonságait," Szerintem a B75-ös laphoz az I3 passzol de simán beletehetsz I5 vagy I7-es CPU-t is a későbbiekben (vagy most).
    " a mostani ár/érték arányt" Ha nem gond a használt akkor szorzózáras I5 ... még kisker garanciások széthúzni nem lehet őket és annyiba kerülnek mint a boltban az I3.
    "a jövőbeni lap, RAM, CPU fejlődéseket?" Nem sok mindent hoz a jövő LGA1155-re (semmit) szóval nem nagy lutri a dolog a tuningképtelen B75-ös lapba a szorzózáras I7 3770 a legcombosabb CPU amit bele tudsz/érdemes majd tenni.
    "Érdekes, a helyi bolt oldalán márc. 13. óta Ft-ra ugyanannyi az említett RAM." Gőzöm sincs miről, melyik boltról írsz írsz :) én próbálom online követni az árakat (ott is elég nagy a szórás) a tavalyi árakhoz képest erősen drágultak a RAM-ok ... "Privátban pont beszéltük egy fórumtárssal hogy az az én 4Gb-os kit-jeim tavaly Agusztusban 7300Ft volt (előtte pár hónappal 11K) most 12700Ft !"
    "Sőt, most néztem, az írt alaplap (21e) és CPU (33e) is. Ez hogyan lehetséges?"A helyi üzletek raktárról dolgoznak .....
    "Itt az i5 3330 51e, az i5 3470 54e. Ez mennyivel jobb, mint a 3220-as?" Nem kicsit: i3-3220 vs. i5-3470 vs. i5-3330.
    "Mi a legolcsóbb i5-ös, amit megéri megvenni hosszabb távra?" Újonnan mindenképp Ivy Bridge I5 használtan a Sandy Bridge I5 végül is akármelyik tagja

    "Asusban milyen lap áll ehhez a laphoz a legközelebb? " ASUS P8B75-M A chipset ugyan az szóval ......

    (#46221) Mahrenburg
    Szívesen! :) Viszont linkelve nem működik ....

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák