Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz bluyoo #41816 üzenetére

    Köszi!

    Asrockkal kapcsolatban negatívum volt, hogy drivert kellett telepítenem, hogy tudjak netezni, mikor össze raktam a gépet, ami majdnem megszívatott, mivel ide-s optikai meghajtóim vannak, és a lapon már nincs ilyen foglalat. Úgyhogy régi gép összeállít, a driver átmásolás pendrivera, majd újra összrakni az új gépet az Asrockkal. :DDD Ezzel ellentétben, most az Asusnál nem kellett semmit telepítenem.
    A másik nagyobb gondom az Asrockkal, hogy nagyon úgy tűnik, hogy a hangkártyámmal nem szerették egymást. Eddig, azt hittem, hogy a hangkártyám kezd meghalni, de most a lap cserével nem jön elő a bug.
    Ami abból állt, hogy minden bekapcsolás után, vagy szólt normálisan a hangkarira kötött fejes, vagy csak a jobb oldal szólt, vagy csak a hangszóró szólt, hiába állítottam be a control panelben kimenetnek a fejest.
    Eddig az Asusnál semmi ilyet nem tapasztaltam. :F Hangkártyát meg nem cserélek, mert elég drága példány, inkább az alaplapnak kell alkalmazkodnia. :P
    Érdekes, hogy elméletileg, vagyis gyakorlatilag is gyengébb az Asus, de mégis gyorsabban tölt be a win. :F
    Az Asus A85-ös még erősebb az Asrocknál, ha igen, akkor talán ennyit még ráfizetnék.

    Az u.i.-ra, csak annyit, hogy ne legyetek balfaszok, ésszel "dolgozzatok"... :B

Új hozzászólás Aktív témák