Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok!
    Összeállt végre a gépállat. :K Első, gyors vélemények: UEFI. Fura. Gigabyte-nál megszoktam, h első lépés manual-ra rakni a feszeket, és fixálni a gyárit, mert túlfeszel alapból. Itt erre nincs lehetőség, majd kitanulmányozom mit lehet, illetve, h ASUS is hajlamos-e auto módban a fesz emelésre...
    Nagyon gyorsan indul, Zorin OS (Ubuntu-linux alapú disztró, win felülettel) pendrive-ról gyorsan betölt, instant 3D gyorsítás, stb. itt nincs driverekkel vacakolás :)
    Majd valamikor felkerül egy win is, csak a játékok és a munka miatt, az alatt majd hegesztgetek.
    A csippanás induláskor atom hangos, a Giga lapom diszkréten pittyentett, ez meg egy rövid "vonatfütty"... majd leragasztom a piezot :)
    Proci ventit hangosnak találom, egyelőre STANDARD-on hagytam a vezérlést, lehet ezt módosítom, mert ~1900 RPM egy CM Hyper TX2 alapjáratnak sok, ledermed a proci :)
    Korábban csak játék alatt volt hangja, ez lesz most is a cél.
    Szimpatikus deszka, szép nagy hűtőkkel, még szokatlan UEFI-vel (ezért nem is piszkáltam, linux elindul egy "karcórán" is...), amint néztem szépen felismert mindent, csak a ramot kellett manuálisan 1600-ra állítani. MA dolgozom, holnap telepítgetés, CPU-Z, ilyesmik...
    Köszönöm mindenkinek a segítséget :R :R :R , remélhetőleg 3-5 évig ebben a topikban csak olvasó leszek :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák