Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Dumb #2656 üzenetére

    Jó úton mind1 milyen bringával megy, direkt szórakozni minden esetben bunkóság arról nem is beszélve, hogy be kellene látnia, hogy ő egy 10 kilos bringán ül minden védelem nélkül én meg 1 tonna vas vagyok mögötte... hihetetlen de az emberek nem féltik a tyúkszaros életüket kicsit sem...

    De jó neked :P

    Én nagyvonalakban valami ilyesmit néztem ki magamnak: [link]

    Gyalogos: áll a járda szélén egy komplett család 2 kisgyerekkel, 30-al gurulok óvatosan néznek de nem indulnak meg még a járdán vannak, odaérek erre lelép az anyuka akit visszarántanak... ha lelépnek elém megtudtam volna állni is de az ilyet nem szeretem amikor bele a közepébe elven lelépnek vakon a zebrára... főleg, hogy tudhatnák a zebra semmit sem jelent és neki tudtommal nem szabad lelépnie ha autó közeledik (ált suliba valami ilyesmit magyaráztak bár azóta már eltelt pár év....).

    Ugyanakkor 10ből 9szer elengedem azt is aki a járdán áll még... az a 5-10mp amit vesztek vele még ha rohanok sem jelent semmit bár azon meg szoktak lepődni amikor kaparósan elindulok :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák