Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jancsi

    aktív tag

    Ma volt egy kis dolgom a városban, 5percet vártam egy 2*2sávos úton, mert egyetlen egy német rendszámú autó volt hajlandó átenegedni, a belső sávban egy másik meg majdnem elcsapott...
    Kicsit később biciklivel, gyalogátkelő, tanulva az előző esetböl hogy a halál sem engedi át az embert megállok, látom a nő csak nem akar jönni, ekkor elhúz mellettem 3 autó, fékezés nélkül előznek a kanyarodósávban amibe zebra van, a 4. csak beállt mellém és megdudált :F

    Olvastam az előző pár hozzászólást, nem feltétlen a drasztikus ámokfutós példákkal kellene jönni, a gyalogáltkelőn is letarolják az embert 50-60-al. Szeritnem komolyan szigorítani kellene a szabályokat és kőkeményen betrtani, 3-4 komolyabb (+20-30km/h) gyorsajtás és lehet bérletre cserélni a jogsit. A jogsi kiadásának is lehetnének komolyabb feltételei szinte nulla tudással mennek ki az emberek az utakra, semmi rutin éppen csak a gázt és a féket ismerik, ezt főként télen látni hogy fele annyi autó van azoknak is negyede alig mer menni vagy csúszkál jobbra balra.
    Furcsa hogy az emberek nyugatiasodni akarnak még sem akarnak mindent átvenni nyugatrol, a bérek és az életszínvonal jöhet de pl a vezetésikultúra nem.

Új hozzászólás Aktív témák