Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skót

    aktív tag

    bubu79, dragonfx: hagyjátok már abba az Istenért, nem lehet valakinek egyszerűen rossz napja?

    Rossz nézni, hogy amint egy kicsit érezhető, hogy rossz kedve van ingerültebb valaki azonnal rávetitek magatokat.
    Integrát eddigi megnyilvánulásai alapján nem láttam még ennyire felzaklatottnak itt (bár lehet tévedek vagy nem emléxem)

    Az meg, hogy hondája van... naés? nekem meg ladám... azzal is lehet menni, fateromnak fordja, jó erős... remek... mindennel lehet szabályosan közlekedni és szabálytalanul is.
    Az meg, hogy bmw-sek között vannak a legtöbben akik ész nélkül mennek idióta, tahó módon nem vita kérdése hanem tény.

    Természetesen nem márkafüggő, mert a minap egy mercis dudált, anyázott integetett, mert el mertem engedni 2 régen várakozó autóst magam előtt... de azért elgondolkodtató, hogy furcsamód a történetek legalább 70%-a úgy kezdődik hogy jött a bmw/mercis/audis....

    [ Szerkesztve ]

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák