Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    A napokban vettem egy falánkabb videókártyát: GTX 275 - ezidáig egy 5670 szolgált, ennél nem tapasztaltam a következőt;
    Arra lettem figyelmes, hogy játékok közben az a jellegzetes elektromos búgó hang hallható a gépházból - ott is, amennyire meg tudom állapítani a tápegység felől. És mintha erőforrás igényesebb játékoknál erőteljesebben lenne hallható.
    (2D alkalmazásoknál, vagy éppen a játékok menüjében ez nem jön elő - így talán mégsem közvetlenül az új kártya a hang forrása; nem az a "ciripelés")

    A tápegység egy ~4 éve vásárolt 400 W-os Hipro (akkor még ajánlott) - pontos típus az adatok között, konfig többi részével együtt.

    A kérdésem az lenne, hogy ez egy "természetes jelenség" ami egyébként nem befolyásolja a hibátlan működést, vagy annak a jele, hogy igen a határon dolgozik a táp és jobb lenne egy nagyobb teljesítményű darabra cserélni.

    (alapból a tápon van egy darab 6 pines csati, a másodikat molexes átalakítóval oldóttam meg - azt is úgy, hogy két külön kábel egy-egy csatlakozójára dugtam rá - jó ötlet? vagy nincs jelentősége?)

    Edit:
    Fagyás, kékhalál, újraindulás stb. egyáltalán nem jelentkezett az elmúlt ~3 napban, mióta az új hardver dolgozik)

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák