Hirdetés

Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    Srácok!

    Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

    NEm tudom igazából, olvastam hogy a BB-nek speckós plex van a kijelzőjén ami nehezebben karcolódik(nekem ilyen kijelzőhöz volt szerencsém még 2001 tájékán egy Samsung R210-esen) és ez eléggé csábító.

    Multimédia tényleg nem érdekel, néha az aktuális sorozatomból megnéznék rajta egy részt, de a konvertálás nem dolog megtudom tenni.
    Kamerája olyan képet csináljon rendes fényviszonyok mellet, hogy a kijelzőn szép legyen(e51-el ez nem így van...még kijelzőn is ocsmány).
    Igazából nem figyeltem eddig dehogy e71-ből sok van-e, de azt tudom hogy e51 naponta szembejön velem az utcán és zavar.Igazán valóban úgy van hogy a megbízhatóság lenne a lényeg.

    (#7009) picur220: Na igen BIS, tegnap olvastam hogy mi lehet de elfelejtettem... :DDD

    Állítólag ezt is külföldi fórumon olvastam szóval lehet valamit félre.
    A lényeg hogy állítólag ami van benne mailező progi tudja azt is hogy wifi-t használja.
    Tehát nekem ha nem sikerül max nem mailezek rajta, de a wifi az fontos.

    (#7010) Peti567 : Na hát ezt jó tudni, csak félek e71-el is így járok....

    ui:Még az is fontos lenne hogy word documentumot vagy txt-t megtudjon nyitni emg PDF-et, de ahogy olvastam megtud nyitni, csak olvasásra, az emg nem számít mert nem szerkeszteném.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák