Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz edem96 #44774 üzenetére

    de ember, ezek alsó kategóriás telefonok, teljesen más minőséget képviselnek...

    Bici:
    ha csak programokat raksz rá, akkor bármire, mert az nem a 4 gigába számolódik, annak külön tárhelye van...

    a több ram többet ér, mint a +200mhz proci, mert programokat nem csak akkor futtatsz, ha te magad indítod el... androidról van szó, állandóan gyorsítótárazva van a programjaid nagy része... a memóriát lefoglalják maguknak, míg ezek procit csak akkor használnak ha valóban kell nekik...

    benchmarkokban azért jobb az U mert ott nem számít mennyi a ram, csak a processzor és a gpu... mivel mindkettőban ugyanaz van, csak nagyobb órajellel az U-ben, nyilvánvaló melyik kap több pontszámot... mondjuk nem mintha bármit is számítana ez a való életben...

    aksihasználatot tekintve tesztből sokat nem szűrnék le, Ace2 topicban akik megvették szintén másfél napról beszélnek, meg a relatíve sok és a masszív használat nem tudom mit jelent mobilarénáéknál, de ez így elég relatív...

    szerintem összességében többet kapsz a pénzedért az Ace2-vel, de látom inkább U-t vennél, szóval nem fogom erőltetni... nekem biztos nem lenne elég a 4 giga semmire, az biztos, illetve volt már 512 ramos telefonom, és elég kellemetlen mikor épp elfogy a ram...

    mondjuk marha elfogultnak a mobilarena stábot a Sony iránt, nyilván a szebb külső miatt... de pl a 75 ezres árra azt írják, hogy dejó milyen olcsó, meg mert a P amúgy is 120, míg a Samsungnál a 80 ezerre, hogy ejnye ez így milyen drága... ennyit számít 5000 Ft?

    a Defy+ gyengébb ezeknél, bármilyen rommal...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák