Hirdetés

Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz agabe #42127 üzenetére

    Nálam az alap teszt a teljes Totalcar oldal, beágyazott indavideóval. Némelyik kétmagos még azt is bírja, ha lejátszás közben lapozom alatta a flash képgalériát, egymagostól nem várom el. Az egymagosok közül a feladatot eddig csak a Desire S volt képes hibátlanul végrehajtani. Tegnap 4 telefont próbáltam, Wave 3, Lumia 710, Lumia 800, SE Live. A Wave 3 egyszerűen összetojta magát, mikor indítottam volna a videót, még a képernyő-kikapcsoló gombra sem reagált. A Lumia 710 már a teljes oldal betöltésekor lefagyott. A 800-on bejött, de a videó új ablakban, a wp saját lejátszójában indult el, és úgy szaggatott, mint a Bladen beágyazva, mókolt flash playerrel. A Live-on gondolkodás és szaggatás nélkül bejött az oldal, és ment a videó. Gyakorlatilag ugyanaz a hardver az összes telefon, csak az oprendszer a különbség. És ezek még csak gyári romok voltak... Ezek után engem nehéz lesz bármiről is meggyőzni az androiddal szemben. Főleg, hogy pl a Defy-n még gyengébb hardverrel is simán megy az említett teszt.

Aktív témák