Hirdetés

Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz atillaahun #31712 üzenetére

    Sony Ericsson Xperia mini az egyedüli erősebb, ahogy én néztem, de kicsi a kijelzője... 3" az pont akkora, mint a több mint két éves LG kp502-esemnek. Nagyon könnyű hozzászokni a nagyobb kijelzőhöz, én már 3" alá semmiképpen sem adnám, sőt, pdf-et olvasni már inkább kicsi.

    Kíváncsi vagyok a véleményedre, miért nem tetszik? Olcsóbbat (újat) és jobbat nem találsz, ez a legalja az ilyen telefonoknak...

    Szerk.: tudom mit jelent a lassú, csak azt nem tudom, hogy egy 600 vagy 800 vagy 1000 mhz-s proci mennyit bír. Ha a legnagyobb igényű játékok alatt kissé beröccen a leggyengébb proci, attól még az excelt simán futtathatja, a menüt meg pláne hogy igen, ha úgy van megírva, és tényleg nem annyira a legszarabb hardvere...

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Aktív témák