Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz aggleány #20708 üzenetére

    A Galaxy S nekem már nagy egy kicsit, Blade-em is van egyébként, az SGS -nél kicsit keskenyebb de vastagabb készülék lenne nekem az ideális a kézbenfogásra...
    Zsebben tartásra a Nokia 6120C-m pont elég nagy, netezni ellenben a Galaxy Tab pont jó méret, csak rossza fogása, ezért vennem kell hozzáillő tokot, telefonálni a régi nagy telefonok voltak a legjobbak, azok illettek a fülre és a szájra egyszerre...
    Ha ellenben valaki táskában tartja és blútyúkos hedszettel kommunikál, mindegy a méret és a forma, de nekem nem igazán jön be az efbíáj fíling, meg nem is beszélek annyit...
    Általános célokra nekem egy kb. 180x60x10-es befoglaló méretű, az elején nagyrészt a nagyon jó felbontású kijelzőt mutató telefon felelne meg, ami a két simet tartalmazna, egyet a mobilnetre, egyet a telefonálásra, hogy mindkettőből a legjobb díjakat választhassam, de ilyen sajnos nincs..... :(
    Ja és automata fülmosó is kéne rá, meg olyan érintőképernyő, ami a fölötte húzgált ujjakra is reagál.... :D

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák