Hirdetés

Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    Sziasztok!

    3 év után ideje telefont váltanom, és szeretném a segítségeteket kérni a választásban. Már egy ideje nézegetem az okostelefonokat, olvasgatom a híreket, szóval teljesen nem vagyok sík a dologhoz.
    Fontos feltételek:
    -max. 70-75k-s legyen (majd telenornál veszem számlás előfizuval, és a tarifacsomag választásom a telefon árához fog viszonyulni)
    -jó minőségű legyen, viszonylag jól bírja a strapát fizikailag, de nem strapatelefonra gondolok természetesen (Nokiához vagyok szokva)
    -beton stabil legyen a szoftvere (szintén Nokiás múlt)
    -minél jobb legyen a szupport (tudtommal a Samsung ebben elég jó)
    -érintős legyen, méghozzá kapacitív multi-touch-os lehetőleg
    -jó WLAN támogatás
    -GPS vevő
    -alapjáraton ne akarjon netre mászkálni, vagy legalábbis simán tiltható legyen rajta
    -az alapvető funkciókat normálisan végezze el (SMS stb... olvastam már sok topicban sms-es bugokat, bár a konkrétumoknak nem néztem utána)

    Egyéb feltételek:
    -ha Android-osat javasoltok, akkor lehetőleg valami frissebb változat legyen rajta alapból
    -kikapcsolt állapotban is tudjon ébreszteni (de mivel ez tudtommal nincs az Android-nál, ezért elhanyagolhatom, ha nagyon muszáj)
    -minél gyorsabb legyen
    -zenei teljesítmény jó legyen
    -kamera is viszonylag jó legyen, és normális felbontású videot lehessen vele készíteni, de itt nem kell HD-ra gondolni
    -normális webböngésző
    -tetszenek a vékony telefonok :)

    A Nokiákat nagyon szeretem, de manapság annyira le vannak maradva, hogy kénytelen vagyok lemondani róla. Hacsak nem tudtok ajánlani valami értelmeset.
    Facebook-ot, twitter-t és társait messze elkerülöm. Viszont youtube-ot sűrűn bújom, és valószínűleg idővel rendelek egy kb. 1-3GB-os adatkorláttal rendelkező mobilnetes csomagot is. Nem akarok mobilkvartett-et, mert kevés perc van bennük foglalva, és sokat beszélek (200-500perc havonta), ezért inkább a netet külön intézném, és azt is csak a későbbiekben.

    Eddig ezeket a készülékeket nézegettem, de persze ajánlhattok mást is:
    ZTE Blade, LG GT-540, Optimus One, Samsung Galaxy Mini, Galaxy 3, Ace, HTC Wildfire

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Aktív témák