Hirdetés

Aktív témák

  • Klemens

    őstag

    Sziasztok!
    Mai napig fontolgatom, hogy lecserélném a Pulse-omat. Igazából csak azért szeretném lecserélni, mert elegem van abból nagyon, hogy nincs rá egy értelmes ROM.
    Nézegettem ezt-azt, jelenleg a Nokia N900-asával szemezgetek.
    Ami lényeges, hogy érintő, lehetőleg teljes qwerty bill, minimum 3,5"-os kijelző, 3G, az akkuja erős használat mellett lehetőleg legalább 1 napot bírjon.
    Árban a 100K-t szeretném megszabni, lehet használtan, újonnan is akár GSM boltból.
    A visszatartó erő számomra az, hogy jelenleg is 2db előfizetésem van a T-nél, egy ECO és egy MédiaMánia S, de váltanom kell M-re, alaphangon is 12K-s telefonszámlám lesz, de ez majd pár hónap múlva lemegy 2K-val, mert lejár a törlesztő a Pulse-ról.
    Nézegettem WP7-es teszteket, hát... nem estem hasra tőle.
    Nézegettem a szifon 3GS-t, de ha azt rendesen akarom használni, illegális dolgokba kell vágnom.
    Természetesen mindenféleképpen részletre szeretnék egy készüléket.
    Valakinek valami ötlet vagy inkább hagyjam az egészet? Alapból az a havi 12K sem kevés... :W

    szerk.: Ami lemaradt, hogy mire is használnám. Természetesen sok telefonálás és sok sms és persze net (böngészgetés, msn, face), mindemellett zenében teljesítsen valamit és kamerában.
    Hát... nagy a kívánság és kicsi a pénztárca... nehéz ügy lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Aktív témák