Hirdetés

Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz Polllen #13467 üzenetére

    hát igen. közel 3 évnyi iphone-ozás után én is elgondolkoztam, h ne próbáljak-e ki valami mást. konkrétan valami jófajta droidot. de igazából mindenhol van valami kis gond, ami miatt nem kéne. meg az appstore-t is csak nagyon fájó szívvel hagynám ott.

    i4... 3gs-ről váltva sebességet nem sokat nyernék. viszont az ultrabrutál kijelző, a dupla memória és a piac talán legjobb GPS vevője nekem lehet h elég lesz a váltáshoz. a nagyobb akku is piros pont. az antenna-kínlódást én személy szerint lesz@rom. ígyis-úgyis tokban lesz. ráadásul állítólag az újabb modelleken már reprodukálhatatlan, szóval lehet h valamit csináltak vele időközben. nekem az ios4-ben a legnagyobb plusz talán a BT billentyű csatlakoztathatósága. meg a többi kis apróságnak is örülök, mivel már régóta nem JB-elek. de a naptárral kapcsolatban egyetértünk. nekem a lock screen configja hiányzik egyedül - gondolom te is valami ilyesmire gondoltál.
    mondjuk 3g-ről már a 3gs is nagy ugrás az extra sebesség miatt, de tény h maga a rendszer alapvetően ugyan az marad.

    #13452: orvil, nekem válaszoltál?

Aktív témák