Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz #31733248 #124728 üzenetére

    "...ikeás Metod konyhával..."

    Az ikeás Metod konyhával mi a gond? Tényleg érdekel, mert én is olyat készülök venni. Nekem még az előző széria van (már nem emlékszem a fantázianevére), de jó pár helyi (vidéki kisváros) bútorboltot végigjártam annak idején, és az az igazi gagyi bútorlap volt mindenhol a konyhabútor alapanyaga. Az ikeás konyha minősége ezekhez képes több fényévnyi volt (11 évvel ezelőtti állapot): masszívabb laminált külső réteg, minőségi élzárások, minőségi vasalatok, miközben az ár nem hogy magasabb nem volt, de átlag árú frontokkal még olcsóbb is. Magamnak kellett szerelni, de mivel minden elő van fúrva, részletesen elmagyarázva, gyakorlatilag elronthatatlan. A mai napig ez van a konyhánkban, nagyon jó állapotban, de át lesz rakva egy másik lakásba, így kell majd helyette egy új.
    Azt, hogy egy asztalos ugyanezt mennyiért csinálta volna meg, nyilván nem érdemes összehasonlítani. De mivel ők is szabatják a bútorlapot, minőségben az nem tudom, mitől lett volna jobb egy ikeásnál.
    Nyilván, ha valakinek nagyon egyedi méret és forma igénye van, akkor kénytelen asztalossal csináltatni.

Új hozzászólás Aktív témák