Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz próbakocka #7380 üzenetére

    WD My Passport,régebbi usb2,v újabb usb3-as széria,szétkaptad,mert nem volt jó? (usb2-es lehet gondolom) :F Amúgy ezeknél,meg pl.Samsung nem hagyományos SATA csati van,hanem a NYÁK-ra odaforrasztják az usb-t,ez olyankor lehet ciki,ha kivéve mobilrackben,v máshol akarja használni az ember...Amúgy szerintem melette a SATA csati átalakítás utáni "maradéka" lehet talán.
    De szerintem,ha csak felpörgés gond van,akkor usb Y kábelellel próbáld meg (PC-n hátlapi usb-be dugva),van usb2 , usb3-ba is,ha más gond nem volt vele,akkor azzal menni fog. :K
    Ezért lehet kár volt szétszedni :U ,bár nekünk jó,mert ezt is láttuk :K ,nekem is van 2 db WD My Passport,egy régebbi usb2-es,meg az új usb3-as,de nem nincs velük szerencsére ilyen gond :N ,gép-noti usb2 portjaitól is függ a dolog,egyik-másiké,v elég,v nem,ezért kell Y kábel az a tuti,v usb3-ba dugod,ami közel 2x annyi áramot biztosít... :K

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz próbakocka #7386 üzenetére

    Milyen is, régebbi usb2-es Passport Essential,Elit,v milyen :F ,mert azért úgy kell finoman szétfeszegetni,mert csavarok,v hasonló nincs rajtuk?
    Hogyan kedődött az egész,egyszercsak használhatatlanná vált,v mi,hdd a belsejében jó,HDSentinel-el nézted korábban,felpörögni,felpörög - akkor elvileg kap elég tápot - ,bár lehet nem annyira,amennyira kéne,ilyenkor jöhet jól az Y kábel,amit korábban belinkeltem,ott van,nem... :U - webshopok,számtechboltok,esetleg MMarkt stb.
    De,ha sok helyütt kipróbáltad és ott se,akkor lehet nem táp gond,mert enyéimnek nem volt ilyen bajuk,azért Y kált megpróbálod esetleg... :F ,ha azzel se,akkor elektronika,usb vezérlés,v hdd is tönkremehetett,de mivel nem írta le konkrétabban,mi is a helyzet,így én is találgatni tudok.

Új hozzászólás Aktív témák