Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz King Unique #8214 üzenetére

    mivel én még szeptember elején kaptam a 640-es cserevinyót amire 1500-at ráfizetve kb. 18ezerért kaptam a 750gigás SH93-at így most szintén ennyiért számítottak volna be nekem más vinyót... kb. 8ezret kellett volna csak ráfizetnem egy WD Elements Portable-re...
    úgyhogy maradtam a 750-es ADATA-nál csak most az SH93 cserevinyó helyett kértem inkább NH01-et.

    eddig oké minden, ugyanúgy Toshiba belső van benne remélem ez már szerencsésebb lesz
    a kábelt lemértem kereken 60cm a két vége közt a táv, elég vastag és masszív

    a vinyó talán azért nehéz mert tömör műanyag az alja, a teteje pedig szinte tükröződik és sajnos az ujjlenyomat tényleg látható rajta de nem igazán érdekel már
    lemondtam a víz és ütésállóságról is csak menjen végre legalább 2évet a külső vinyóm...
    USB2 van csak az Acer notimon így írásban sajnos picit lassabb mint az SH93 az olyan 24-25MB-ot tolt ez 22-23MB-ot ami nem túl acélos
    viszont az olvasás meg jobb lett, az SH93 csak 27-28MB-ot vitt ez meg 29-30-at hozza

    hangja nincs, a kábel elég hosszú ha kibír két évet már örülni fogok
    de az is lehet jövőre szétszedem a vinyót bevágom a notiba abból meg a háklis WD 640-est beteszem ebbe és az lesz adattárolásra a Toshiba meg rendszervinyónak.
    mellé meg veszek egy 1TB-os WD-t ami már 2tányéros lesz jövőre vélhetően
    vagy talán akkor már lesz 1,5TB-os is

    addig nem érdemes vinyót venni mert horror ára lesz még szerintem 1évig :(

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák