Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz doc #6836 üzenetére

    Samsungok jók,a "G" a sima usb2-es sorozat,de mivel árban kb.uaz az új "M" széria,usb3-as is annyi,elég olcsó,inkább az ajánlott.Az "S" - Story Station "régebbi" alőző 2-nél picit,de az is jó,"fektetett"(G,M "állítható,kinek melyik tetszik) használat,van belőle külön usb2,esata,usb3 széria,de mivel árban gyorsabb csatisok se drágábbak,azért inkább ott is azokat. :K (média,Full HD,netes letöltés is nyilván elég usb2,de máshoz,adatmozgatás,másolás már kevés és mivel új 3.0 megy usb2-be is,alig drágább...,de nyilván nem kötelező)
    Toshiba-ról sok infóm nincs,nem rosszak,de nem is..., 3,5" Verbatimok belseje ált.Samsung,jók végülis,de szoftveres körítés,megbízhatóság,ár szempontból inkább gyári Samsung. Freecom prémium kategóriás termékeket gyárt,áruk átlagnál magasabb,de pl.Quattro széria egész jó,(v újabbak is),volt belőle "kártyás" titkosítással bíró cucca is,szal egész jók,csak ár kicsit...Lacie-ik is tetszenek nagyon pl. nekem,Porsche design,d2 széria,elegáns,baromi jól-igényesen néznek ki,programok,teljesítmény is OK,csak ár...bár azt mondtak másodlagos.

    Kíváncsian várjuk az újdonságokat... :K Én még régebben,srácként voltam kint Torontóban,bakelitet venni+egyéb,de tetszett a hely,nagyon is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák