Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz ZTE_luky #15737 üzenetére

    Most eleve azt nem értem mit akarsz venni, v min vacilálsz :F
    Másik topikban le lett fixálva egy Rapid-Case, amibe Samsung vinyódat fogod tenni. Erre írtam, h akár az, v a 2 említett WD HDD. Ehelyett, v emelett még kéne gy másik is???
    Mindet nyilván itt mi sem próbálgatjuk végig, rengeted gyártó és modell van...
    2,5" kompakt: WD My Passportok Ultra/ Ultra Metal sokat ajánlottak, de Transcend 25M3/H3, Silicon Power pl. ütésálló Armor sorozat is minőségi, Adata HE720,HC500, NH13, HD710, HD650 is elmegy, valamint Samsung M3 is jó választás lehet
    3,5" kompakt: WD My Book a leginkább javasolt, de ebben a méretkategóriában a rackes megoldás talán jobb, ha nem kellenek xy extrák. Illetve ebben a kategóriában 2 TB alatt nem is nagyon érdemes venni manapság...

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz ZTE_luky #15737 üzenetére

    Rack + HDD megoldásnál is adnak hozzá mindent, csak ott még használatbavétel előtt össze kell szerelni, merevlemezt particionálni, formázni stb., de azért az se nagy meló, kb. max.10-15 perc.
    A gyári külsők meg ugye alapból készre szerelten érkeznek, meg vannak particionálva, formázva stb.—►csak rádugod a gépre, aztán használhatod is azonnal.

    De lényegében külső merevlemez mind a kettő és mint írtam, adnak hozzájuk mindent a csomagolásban. Amit esetleg egy 2,5"-osnál max venni kell, az az USB-kábel, ha a gyári rövid nem lenne elég xy okok miatt, Esetleg, ha csak USB 2.0-ás géped van, akkor egy Y kábel kellhet hozzá, a stabil áramellátás érdekében, de ez is csak opcionális, ha 1 aljzatból nem indulna el.
    Illetve idővel érdemes hozzá beszerezni egy megfelelő tokot, amiben lehet majd kényelmesen hordozni, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák