Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz OldAkita #13687 üzenetére

    Sokx elmennek rövid gyári kábellel egy sima 500mA portból is 5400-asok, de vinyó áramfelvételtől is függ, az Y az "egészséges" megoldás, mivel nálad 3 db port van, mákod van. :K Azért gyártói oldalon USB 3.0/2.0 most sima usb2.0, v mi akar lenni, mert ez a jelölés usb3-ra utalna, az is félrevezető...?

    (#13688) Franyo : igen látom, fejparkolás mellett (nem is sok 21k érték) sokx indulás-leállás ami élettartam rövidítő tényező, állítólag ez is parkolás velejárója, v NAS ház állítja le-pörgeti fel állandóan.
    Tehát a B-re nem érdemes fontos adatokat bízni már :N , vaz romlani fog az állapota. Egy RED jó lenne a helyére.
    azért betehetted volna nagyobb képbe, decimális adatmezővel, de azért kibogarásztam :)

    (#13689) fifth81: ilyen képet én is tudok, magára a belső rögzítésre lettem volna kíváncsi, csavarozás stb :F
    Túlbiztosítást vinyókra értettem, mert egy simánál (pl.Blue) többet bírnak. Egy ilyen notivinyó a SATA II-t sem tudja kihasználni teljesen, szal elég hozzá bőven, USB3 a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák