Hirdetés

Aktív témák

  • MontyCrew

    senior tag

    Elérkezett ez a nap is, 2000 nap tagság után ki szeretném osztani az első FEKETE pontot.

    A felhasználó, akiről szó van byZsolt nevezetű úriember lenne. Húsvét előtt, megállapodtunk, miszerint 04.06-án megvettem volna az általa kínált 7950 videokártyát. Aznap reggel még pontosítottunk telefonon megbeszéltük az időpontot és a helyszínt. Én aznap reggel még túladtam a saját videokártyámon, hogy meglegyen a teljes vételár byZsolt termékére. Mivel a saját vga-mat ugye aznap adtam el én beutaztam a városba, hogy akkor megvárom a barátunkat. Elérkezett az idő, de Zsolti sehol, erre kapom az sms-t, hogy ő mégsem adja el, mert akkor nem lesz neki gépe a hétvégén... Rácsörögtem, semmi. válasz, rácsörögtem megint, le lettem nyomva. Utána hazautaztam.. Kedden reggel felhív, hogy ha ezek után érdekel a kártya akkor átvehetem. Megbeszéltük szintén a találkát és az anyagiakat. Barátunk ismét nem érkezett meg, telefont ismét lenyomta, majd smsben írja, hogy elfelejtette meg hogy hagyjuk a francba az egészet. Én már a Pénteki akció után is ígértem neki egy feketét, de adtam neki 1 hetet, hogy rendbe hozza, de ennek örömére, még egyszer átvágott. Kérlek titeket, hogy byZsolt nevezetű kollégánkat kerüljétek el, szava hihetetlen ember. Nem azért a pár száz ft-ért és pár óra időmért reklamálok, csak szólok, hogy mással ne tehesse meg ugyan ezt. :R

    és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

Aktív témák