Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz deicide #26132 üzenetére

    Persze hogy futok, épp ez volt a lényeg, különben miért beszélnék róla?
    De mi van, ha a bal oldalon fák, bokrok, táblák, betonoszlopok, parkoló autók, autók által felszabdalt, göröngyös talaj, úgy általában göröngyös talaj, vagy konkrétan az út van? Én biztos nem kockáztatom a bokám, térdem, nem görnyedek le a fák, hirdetőtáblák miatt, nem lépek le az autók elé. De ugyanez fennáll a bringautak jobb oldalán is, ott még esetleg kertek, üzletek portékái, biciklitárolók is színesítik az akadálykínálatot. Szóval a biciklis majd kikerül. Mint mondtam, a legtöbb esetben elég csekély a sebességkülönbség, ezért, meg mert itt, egy közepes méretű városban nem érik egymást a kerekesek elég ritkán kell bárkinek is lassítania miattam. Ráadásul mentálisan sérült sem vagyok, így nem ugrabugrálok, csápolok, kacsázom, táncolok, sakkozom futás közben. Elférünk.
    Továbbá az egyszerre mindkét irányból érkező bringások továbbra is problémát jelenthetnek a bal oldalon futásnál (is), mert ahogy írjátok adott esetben húzódtok le. Na most hátrafelé ilyenkor sem láttok, ergó ha épp nem húzódtok le, de jön mindkét irányból, akkor mi van?
    Na mindegy, meggyőzni nem fogtok, viszont kipróbálom, és majd beszámolok, hányan néztek csúnyán, szóltak be így.

Új hozzászólás Aktív témák