Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz lipi67 #58448 üzenetére

    Boldog névnapot Papa. :)

    Nincs itt már helye senkinek. Lassan az utolsó egyenes gerincű tisztességes embert is elüldözik. Széjjel lett cseszve ez a csodás kis ország de minden szinten. A mérhetetlen korrupció és a mindent átszövő urambátyám viszonyok teljesen élhetetlenné teszik ezt az országot. Engem meg újfent behúztak egy munkával, ráadásul most olyan ismerős akivel többször munkakapcsolatban álltam korábban. Munkát tisztességgel elvégeztem messze a határidő előtt átadtam pénz meg sehol. "Nem tudok mit csinálni, engem sem fizettek ki. Majd rendezem nem lesz elfelejtve.". Ja oké cimbi akkor semmi gond, majd ezt mondom a boltban a pénztárnál hátha ad kenyeret. Faszom. Lassan úgy vagyok vele visszamegyek alkalmazottnak, a pénz kevesebb cserébe felelősség sincs. Délután bebaszom magam mögött a műhelyajtót kikapcsolom a telefonom és másnap reggelig ott rohadjon meg a kóceráj a hol van. Vagy B opció elhúzok innen a picsába mint oly sokan. Baráti társaságom (40-50 közötti arcokról beszélünk) fele már úgy is külföldön van, a családom olyan amilyen szóval nem sok minden köt már ide. :N

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák