Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci06

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy kis segitségre lenne szükségem, ill többre is..:)
    Van egy T400-asom, azonban a vinyó, nevezetesen egy 160as 7200rpm-es seagate van benne, ami haldoklik, jelenleg két bad sectora van, és van vmi más nyűgje is, 68%ot ir a hd sentinel és még kb 800 napot ad neki...
    De sajnos valamiért elkezdett haldoklani a vista is, gondolom a két bad sector bezavarhat, és állandóan lefagy...
    Tehát áttérnék Win7-re méghozzá vinyó cserével együtt (vagy Wd5000bevt, vagy pedig egy 128as samu ssd menne a helyére), a kérdéseim a következők:
    -A vinyót nyilván szeretném gariztatni, ehhez elég elküldenem a vinyót, vagy géppel együtt kéne vinni? Remélem elég a vinyót, mivel ha jól tudom azt garvesztés nélkül ki lehet szedni, ill elég egyszerű, tehát kb egy perc, és nem szivesen hagynám ott a gépet, mivel azt nagyon szeretem, csak a vinyóval van a gond...
    -Másik, ha vinyót ill win-t cserélek, akkor a lenovo szarjait, ill drivereket a lenovo oldaláról le tudom szedni mindet? (vga driver, wifihez nem tudom mi kellhet, ill az akkufigyelés stb cuccok) Tehát egy normál asztalis wintelepitéshez képest mennyivel bonyolultabb?

Új hozzászólás Aktív témák