Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Pazolini #90021 üzenetére

    Olcsón jót is lehet, csak nem ez a jellemző. Meg aztán, addig érzed így, amíg nem hallasz egy komolyabb dobozt (nem kifejezetten az árára gondolok). Nekem is volt jó pár dobozom, végigjártam a ranglétrát, szerencsétlen módon eléggé kis lépésekben, szóval azt tapasztaltam, hogy az ilyen kisméretű dobozok nem tudnak csodát tenni. Jól szólni persze tudhatnak, de ez azért még kevés ahhoz, hogy igazán figyelemreméltó legyen a produkciójuk.
    Te is mondod, hogy néha remekel, meg hogy néha mehetne mélyebbre is, meg hogy a színpada sem kifogástalan. Nos, ezek a dolgok akkor kerülnek a helyükre, ha lecseréled egy sokkal komolyabbra, ami nem 120e-be került újonnan. Itt van mindjárt példának a Proac... A "Tablette" igen komolyan meg tud lendülni és igen szépen muzsikál, még a dinamikájával sincs semmi gond, de csak addig, amíg nem teszel mellé egy Studio 148-at, vagy egy Response-ot. Állványos dobozokban is vannak horror árú darabok, nem véletlenül, és állványos dobozt a "felsőházból" csak az választ, aki szerint eleve jobb szinte mindenben egy állványos.. nem azért, mert olcsóbb. A Te esetedben szerintem nem arról van szó, hogy meggyőződésből vettél "kisdobozt", hanem mert erre futotta a keretből.. vagy épp ez jött szembe. Tévedek? :)

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák