Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senior tag

    válasz padzso #80965 üzenetére

    Kb. mintha én írtam volna :)

    Én tavaly estem át ugyanezen, nálam 200 volt a felső határ, de nem ragaszkodtam az újhoz.
    Ugyanígy mindent hallgatok , főleg rock és jazz, de pop, klasszikus, elektronikus zene, rádiós beszélgetős műsorok, tv műsorok, filmek is előfordulnak.

    Én sem szeretem bömböltetni, főleg kis és közepes hangerőn hallgatom, főleg napközben amikor chillout/lounge megy mintegy háttérzajként.

    A nappali nálunk is trükkös, ugyanígy L alak, konyha ebédlő nappali egyben, nincs sok bútor, viszont van sok ablak.

    Nekem fontos volt, hogy legyen az erősítőnek több analóg és digitális bemenete is, hogy rá tudjam kötni a tv-t és a beltérit spdif-en, illetve több zenei forrást RCA-n.

    Végül egy Marantz PM6006 lett, amivel nagyon meg vagyok elégedve, de ha most kéne választanom, biztos meghallgatnám a Cambridge Audio CX60-at is.

    Hangfal egy Dali Concept 6 lett, amit Szabó Zoltán (HiVox) mester feltuningolt, és az is elég kellemesen teszi a dolgát.

    Erősítő+hangfal összesen 180 volt. Az erősítő használt de még garis, de a hangfal is csak 2-3 éves.

    Nagyjából ennyit tudnék hozzátenni. Kéremkaccsojjaki :)

Új hozzászólás Aktív témák