Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Remélem, hogy nem írok rossz helyre. (Vagy inkább menjek a Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1) topikba?)

    TV-hez szeretnék valamilyen jó ár/érték arányú hangcuccot 40-max.60k körüli összegig. Nincsenek semmilyen extra igényeim, csak legalább egy Sztereo/2.1-es hangzás, amin korrekten lehet nézni a filmeket, sorozatokat, valamint a PC-t is a tv-re kötve használom így általános felhasználás, zenehallgatás és játszás is szerepel a képletben. Magyarul tényleg minden. A szobám kb 20m^2

    Jelenleg egy szimpla 2.1-es, kb 15e forintos logitech "hangrendszerem" van, de azt sajnos nem tudom rákötni az új tv-re, mert azon csak digitális OUT van (toslink).

    Nem tudom, hogy ekkora összegből milyen lehetőségek vannak, ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre.
    Valamint az kifejezetten érdekelne, hogy a hangprojektorok mennyire jók a gyakorlatban? Fater most ezekre van ráizgulva, de szerintem azok árából (szintén 40-60k) már lehet kapni normálisabb rendszert is.

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák