Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    Pollen: igen, olvastam, hogy hangfal oldalon jobb csupaszon hagyni.

    Tamoo: igen, 544-es és valami hasonló dugó, igen.

    Az a helyzet, hogy az erősítő oldalon is banán van, de az nem csavarozható, hanem abba csak bele lehet dugni a banán csatit (Hivox amp4me). Viszont a hangszóró oldal úgy lett megoldva, hogy kapott egy Hivox tuningot és a hangfal hátulján lévő 4 csatlakozó közösítve lett. Egy vékony drót köti össze a csatlakozókat, nem tudom, hogy mennyire tennék jót vele, ha még a csupasz hangszórókábelt is oda fűzném, de szerintem maradok a mind2 oldal feldugózása mellett.

    Dorian: melyik banánra gondolsz, amelyiket én mondtam vagy amivel készre szerelik?

    Lehet én vagyok túl naiv, de kicsit furcsa az 5m kábel 11eFt-os ára után a 30eFt-os készre szerelt ár. Azért gondoltam, hogy megveszem a csupasz kábelt meg veszek hozzá csavarozható dugót, mert akkor megvan az egész max. 15 ezerből. Nekem annyira nem számít a zsugorcsövezés, meg hogy csili-vili legyen. Forrasztani szépen nem tudok, így maradtam volna a csavaros megoldás mellett.

    Kérdezem, aki rendelt már a forgalmazótól szerelve kábelt, megéri a felárat a szerelést?

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Új hozzászólás Aktív témák