Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abridabri

    veterán

    válasz hétalvó #6597 üzenetére

    "a nad-al, hogy jon neked ossze az a JBL? Hazimozira jo talan es rock zenere, de nem egy zenei darab."
    Hat mivel masik hangfalam nincs ,igy nem tudok nyiltatkozni a nad es jbl paros baratsagarol ;)
    Viszont en elektronikus zenet hallgatok kb 70% ban , es arra kell a jo mely (polcssugarzot ezert nem is nezegettem eleve ) ezert esett a valasztas erre a jbl falra.
    Amugy nem tudom milyennek kene ,hogy legyen a hangzas :U Viszont azt tudom ,hogy a kis 40W os nad erositot eddig meg fel hangero fole nem mertem tekerni ,mert mar 40% on is leviszi a fejem a mely , minden EQ nelkul . Tudom ,hogy nem hangeroben merik a minoseget .csak ugy mondom a miheztartas vegett :))
    Szivesen kiprobalnam egyszer valami komolyabb polcsugarzoval is , csak ahoz a zenei izlesemnek is valtoznia kellene ( "felnoni :C " )

    mas : szerinted ( meg masoktol i skerdezem ) mennyire erdemes "draga " tobb ezres kabeleket (gondolok itt pc -erosito koze valo es hangfalkabelre is egyarant) venni egy ilyen beleposzintu hifihez ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák