Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Tudom, hogy nem teljesen ide vág, de itt vannak olyan tudású szakik akik gondolom értenek is hozzá.
    Koncert hangosítás a kérdés. Tegnap voltam a havasi koncerten, hihetetlenül vártam de engem nem a show érdekelt, hanem hogy milyen jó lesz végre úgy meghallgatni, ahogy azt illik. Erre azt kell mondjam, itthon szebben szól mint a koncerten :/ Egyáltalán nem felvágás, egyszerűen rossz volt a hangosítás.
    Érdekelne, hogy ez mindig ilyen? Maga a hely (bp-i sportaréna) adottságai miatt volt rossz? Alapból visszhangzott, leütött egy billentyűt és kétszer hallottam. Ha több hangszer volt egyszerre akkor az már katyvasz volt, minden volt csak tiszta nem. Pont az, ami egy komolyzene lényegét adja, azok a finom kis hangok, na azokból semmi sem volt hallható.
    Meg tudták volna ezt csinálni minőségire is ha több pénzt ölnek bele? Vagy komolyzenére legközelebb csak rendes koncertterembe menjek (mennék, ha ott is előadnak, de ezzel csak a külföldieket ajándékozza meg) ?
    Vagy marad az itthoni hallgatás :/
    Amúgy a koncerttermekben is van hangosítás vagy ott csak a hangszerek álá natúre?

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák