Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz andorra #46958 üzenetére

    "Az ilyen kérdések nem pótolják az összehasonlítási alapot."

    A kérdésemnek nem is az összehasonlítási alap pótlása a célja, hanem a mások esetleges tapasztalatainak, információinak gyűjtése. Tudom, hogy a hallgatózási tapasztalatot nem pótolja, de irányt adhat. :)

    "Első keresésre belebotlottam egy E-bay-es eladási infóba: 160 Fontért kelt el egy pár."

    Azt én is láttam, de nem vettem komolyan. Se kép, se semmi infó, bármilyen lehetett az a hangfal, akár hibás is annyiért. Persze benne van a pakliban, hogy hibátlan állapotú volt, és egész egyszerűen ennyit ér.
    Többek között ezért is várnék még infót a Rega XEL-ről hátha van valaki, akinek volt ilyen, vagy ismeri. Kíváncsi lennék arra is, hogy csak nyerészkedni akar az eladó, vagy tényleg érhet ennyit ez a régi doboz. Meg ha valaki hallott már ilyet, összevethetnénk tapasztalatainkat. (De nem tartom valószínűnek, hogy túl sokan hallottak ilyen dobozt. ) Nagyon nagyra tartja az eladó ezeket a hangfalakat az biztos, régi hifista csávó, engedni se nagyon akar az árából. Szóba kerültek Focal-ok is, de azokat eléggé ekézte! :D

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák