Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz cekkk #46354 üzenetére

    Taobaon van esi maya 44. nincs benne a dobozban a kiegészitő kábel, az alkártya,néha a telepitő cd(ami úgyse jó semmire). Olyan a taobao,hogy 100grammra megadják a szállitási költséget, aztán miután kifizetted, irnak egy levelet, hogy ja ebbe nem fér bele, fizessél még. Vicc az egész. De még igy is egy új, ránézésre gyári esi maya44el egyezőt kapsz. Amennyire emlékszem a juli@ hangjára, akár még eredeti is lehet. Ilyen kis értéket nem éri meg hamisítani, szóval valszeg eredeti új kártyát kapsz 10ért. Ja még a minőségellenőrzési rublikák sincsenek beixelve, szóval ez is rizikó. Nekem szerencsém volt, mert analógon, és digitálisan is működött.

    Ettől függetlenül az én tablával, és egyéb jó spdif forrással elkényeztetett fülemnek akkora visszalépés volt, hogy azonnal eladtam, még a sonatas láncban sem tűrtem meg. Nyilván a célodnak ideiglenesen jó lehet, alaplapinál jobb azért. Ha csak digitális forrásnak kell, akkor lehet jobb ötlet inkább egy jobb digitális kábelt venni, és az alaplapit használni tovább.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák