Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz szakibá... #34716 üzenetére

    Én is úgy emlegettem a két oldal ellenfázisát, mint hibát, alias fázishiba. Egyúttal, erre a hibára létezik egy hasonlat is, - mindkettőnktől függetlenül létezik. Hogy a "90 fokos fázis" hasonlata mire vonatkozik, mit akar szemléltetni, azt többször érthetően elmondtam, és még egyszer utalok rá, hogy nem én találtam ki a metaforát, nem engem kell szidni, én csak prezentáltam a mások ötletét - amely ötletet egyébként "ötletesnek" tartok, de ez mindegy. ("Mérnököknek" javaslok egy kevés elvonatkoztatási, lebegtetési képességet, jót tesz a kreativitásnak.)
    Hogy számodra a hálózati dugó megfordításának témaköre agyrém, az a te jogod, nézetem és tapasztalatom szerint megfosztod magadat egy rém egyszerű és ingyenes hangminőségjavító eszköztől. Én hallom, mérem, sokan hallják, mérik, hogy a jelek szerint nem agyrém. Feltételezem, te is hallanád-hallod a különbséget, amely ugyebár mérésekkel is igazolt különbség, mondhatni mérnökileg-fizikusilag is egzakt módon bizonyított fizikai jelenség - a tudomány mai állása szerint. Kétlem, hogy egyszer majd mégis az bizonyosodna be róla, hogy agyrém, tömegpszichózis, hibás mérések sorozata - az biztos, hogy erős kognitív disszonanciám keletkezne ez esetben (és még nagyon sokaknak persze).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák