Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Ear001 #34542 üzenetére

    A tippeknél a 100000Ft alatti kategóriát kellene leginkább kifejteni szerintem, legtöbb kérdezőt úgyis az érdekli. Arra gondolok hogy fel lehetne sorolni ajánlott márkákat, ezen belül is kiemelni a jól sikerült szériákat, főleg amik gyakrabban felmerülnek az apróhirdetések között. Esetleg pár szót írni ezeknek a hangkarakteréről. A teljesen amatőr (például én :B ) azt se tudja, hogy például milyen márkák után keressen a használtak vagy akár újak között.
    Illetve kitérni egy kicsit az ebben a kategóriában használtan kapható belépő kategóriás stúdió monitorokra. Akik DAC-hoz építenének rendszert, ezek is szóba jöhetnek (szerintem). Például most is van aprón használt Yamaha HS80M vagy Mackie MR8mkii. Ezekről kevés szó esik itt, a másik topikban meg már nem foglalkoznak ezzel az árkategóriával, le is van írva az első hozzászólásban, illetve keresve sem talál sok mindent az ember, külön topik itt sajnos nincs. Gyakorlati tapasztalat sem ártana (nem pedig vmilyen elvből elvetni őket), hogy ezek hogy szólnak, milyen előnyeik, hátrányaik vannak a szintén használtan kapható, de sokszor korosabb külön komponensekkel szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák