Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManY

    senior tag

    sajna ilyen árkatba a mission cuccok filmezni jok nem zenet hallgatni :(

    de arra viszont nagyon tutik ;) egyszeruen semmit nem mutat "szerencsere" a felvetelek gyengesegebol
    ez valakinek nem tetszik valakinek igen
    nekem meg nehany zene alatt is bejott de filmek alatt meg azota se hallottam ahhoz hasonlo cuccot...

    most pl zenek alatt teljesen elegedett vagyok a rendszeremmel de filmek alatt sokszor hianyolom a jo uj/oreg missiont
    mert a mostani a legkissebb hibakat is eleg rendesen megmutatja
    filmeknel pedig igen gyaszos munkalatokat vegeznek mostanaba :(
    tobbszor azt hittem hogy valami para van a rendszeremmel de utana lattam a hszek kozott a letoltes alatt hogy rajtam kivul meg vagy 50 ember panaszkodik ugyan azokra :(

    valaki tudna irni nehany halozati zenelejatszot amit pl iphone al vagy legalabbis tv bekapcsolasa nelkul lehet iranyitani?
    eddig a sonos zone player 90 et es a linn termekeit talaltam
    valakinek vannak tapasztalatai ezekrol?
    esetleg a linn cuccok ararol?
    sonos 90 et 100k korul vesztegetik de ahogy kinti forumokon olvasgatom nagyon megvan elegedve mindenki az iphone os kezelhetosegevel sajna hangminosegrol meg nem sokat talaltam :( es azt sem tudom hogy coaxon dacra kotve varhatok e az ilyen cuccoktol minoseg javulast vagy ezek mind nagyon low kategorias hangot produkalnak....

    valahol azt olvastam hogy a linn cuccokat is lehet iphonerol iranyitani de videot kepeket velemenyt meg nem talaltam a kezelofeluletrol...

Új hozzászólás Aktív témák