Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Bond 007

    őstag

    Üdv! A hifi elektronikai komponensek elvileg idővel fejlődnek, és adott kategória tudása 1-2 évtized után már 1-2 árszinttel lejjebb is elérhetővé válik. A dilemmám az lenne hogy szeretnék jól építkezni (első rendszer) ugyanakkor jó pár évig nem bántanám. A kérdés pedig hogy szerintetek mivel járnék jobban hangzás minőségben? Egy 12 éves használt első generációs Naim Uniti-vel, vagy egy új Cambridge CXA61-el? Ami a Naim mellett szól hogy (egyrészt Naim :D ) van benne cd (ahogy olvastam nem is rossz minőségben) + hálózati lejátszás (upnp). De hát ugye a kor... Főleg Apple Music lenne a fő forrás, így a Cambridge is teljesen megfelel, és nagyon jók a visszajelzések róla. Szerintetek van értelme foglalkozni a Naim-al vagy inkább vegyem az új Cambridge készüléket, mert már eleve jobban szólhat a korából fakadóan? (minőségileg) Ja igen: B&W 606s2 mellé venném. (az már megvan)
    Rotel A12 is futott még, de az új MKII már túl ment az árszinten ami beleférne nekem.

    Tudom hogy meg kéne hallgatni, és mindenkinek más jön be, de itt most általánosságban a hangzás minőségére vagyok kiváncsi (hogy a régebbi használt Naim egyáltalán labdába rúghat egy mai új készülékkel szemben) nem a karakterére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák