Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz szacsee #34256 üzenetére

    már legyártottam kb. 1000 db 25x25x05/6-os lemezkét. a nagyja már fent is van a mine2 droidon.
    rengeteg képet sütöttem. talán holnap este befejezem. ha kész a hűtő, majd kivonatolok pár képet a sok közül.
    a kihúzott perforálások a házilagos megoldáshoz képest szeritnem kifejezetten jók lettek.
    ebből a szériából 2 db. kis 6-os sorozatú csíkot rontottam el össz. azoknál is csak azért, mert a kihúzásnál kicsit beszurult a lemez, és amikor kivettem, kicsit gyűrődött szaag darab. de a furatok és paslástok 100%-a tökéletesen sikerült, 1 sem szakadt be. :N
    pici gyengesége az itthoni tecnikának csak az, hogy elég nagy, 4mm-es előfurat kellett. így a 0.5-ös lemezvasagságból és 6-os belső lyuk átmérőből adódóan 1mm lett a palástok magassága.
    4mm előfúrás alatt már szakadt a palást. ott már anyaglágyítás, előkúpozás és precizíós kihúzótüske kellene. nálam a kihúzószerszám egy kicsit megreszelt 6-os rozsdamentes rúd volt csak...

    köszi, kollégákat már semmivel sem kell zaklatni.
    ezzel a technikával már bármilyen lemezt legyártok, csak méretes sablonpárból kell hozzá 2 db...

    képek vasárnap, vagy hétfőn este...

    (#34257) FatalEror
    hát igen. több "lábon" kell állni. vagy ülni... :DDD
    az általad említett felvonaglásról a véleményem olvasható az idevonatkozó logout-os cikkemben...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák