Hirdetés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz macko20 #27579 üzenetére

    én si voltam ma ott..
    bízom benne, hogy nemsokásra úgyis menem kell arra. és akkor majd kukázok belőle.

    van 40 db xbox rev1. nekiálltam hasznosítani őket. ezek hirtelen 6-an vannak. ugyan egy hűtőre fel lesznek pakolva, de általánosan bevethető cuccok leszenk. fetfe, nem-re, bármire. alul blokk, cső, madj ebbe belefut...

    csak feldobtam őket. még ki kell talánom az elhelyezést. így csak álló lapra jó, de vegyes felhasználásút akarok. majd felrakom még egy lapra a csőre való ragsztás előtt...

    találtam szép gyöngyház kéket. hajszárítóval gyorsan rásütöttem. a festéskor használt acélrúdhoz hozzákötött, így kalapáccsal kellett levernem. meg sem kottyant neki. :))
    hőpróba is megvolt párhuzamos összehasonlításban egy eloxálttal. jó lesz...
    a festéhez 6-os kis acélrudakból készítek állványt. kolbászfüstölő szerűt...

    úgyhogy a 18-asból lesz még kék + zöld, és piros + fekete.
    és aztán jönnek a tesztek.... :))

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák