Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    nem vártam tovább...
    ez lesz az első profil, amit megnézek élesben. kicsit nagyon necces a kisebbik felfúrása, (1mm alá kerül a furat melletti falvastagság 4 ponton is), de sikerült. és kitaláltam a fogásokat is hozzá.
    pár dolgot még át kell gondolnom, de jó lesz ez.... :K :))
    legkésőbb jövő hétre meglesz az első, ami már remélem nem is koncepció , hanem proto....
    20x20-asokból építem. a 30x30-asok majd a nagy, 16x350x6-osra mennek nemsokára.

    black & silver pepita edition. ez lesz a neve. pepita szerűen váltakozni fog a fekete és az ezüst. még a pontos mintát kitalálom.
    és indulóra akarok még 1-2 festettet. csak még nem tudom, hogyan fújom be a takart részt. valószínű alulról, felülről...
    az egy mályvás rószaszín + lila kombó lesz. dual pink poison edition.
    kinéztem már a festéket. hivatalból utálom a lilát. de ez a 2 szín gyönyörű egymás mellett....
    a 3. pedig egy fekete, bronz, vagy homok + bronz. black & bronze vagy send & bronze military edition.

    (ja, csak majd hűtsön is. de szerintem fog. hacsak Runo meg nem mondja, miért is nem...) :DDD

    ja, és nem tehetek róla: önbizalommal telt zseni vagyok, és szerény... :U

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák