Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Zefír #2128 üzenetére

    Én is gyűlölöm:
    Megyek a 4-6-oson, a Schönherz-től a Baross felé. A Borároson felszáll a 100 fogú cigányzenekar, ordítanak a telókból az umca-umca, röhögnek, hangoskodnak. A Mester utcánál felszáll az ellenőr, elsonfordál a kokkerók mellett és ODAJÖN HOZZÁM, HOGY BÉRLETEKET MENETJEGYEKET! :Y
    - Bocsánat tessék mondani, ők törzsutasok, vagy a homlokukra van ragasztva a jegy? Mert mintha kimaradt volna a vegzálásuk... - mutatok az etnikumi csoporta.
    -Maga ne mondja meg nekem, hogy mit csináljak!! -válaszol az ellenőr. Na, felbasztam magam egy másodperc alatt!!
    -Elnézést, de hogy van ez Te mint fehér ember felszállsz és engem a fehér embert kúrogatsz a jegyért? Aztán meg hazamész és rohadt cigányozol, mikor látod, hogy mennyi segélyt kapnak? - erre réveteg mozdulattal nyúlt a rádiójáért, persze hamarabb kikaptam az övéből.
    Elkezdtem ordítani, hogy beszarik tőlük, mert összetartanak, mint egy család, és megbecsülik egymást is! Visszaadtam a rádióját és megmutattam neki az érvényes jegyem (mert mindig lyukasztok!) Majd odafordúltam a döbbent kokkerókhoz, és megkérdeztem:
    - Miért nem születtem én romának? Nagy dákóm lenne meg nagy családom! -erre felröhögtek és az egyik felordított:
    -Gyere testvír befogádunk!
    :D :D :DDD

    Na ennyit kis hazánkról...

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák