Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz F_Gergely #185986 üzenetére

    Az igen jó sokat tekertèl azért az nem gyenge. A lényeg hogy jó az iràny. Ne foglalkozz senkivel csak azzal ami neked jó. Akik a terembe kivannak pattintva ők is elkezdték valahol nem ilyennek születtek. Arról nem is beszélve hogy a legsegitőkészebb arcok akik mögött màr hosszú út van és szerintem ha bármelyiket megkérdeznéd simàn segitenènek. Lesznek nem akarom napok de mint egy gép akkor is meg kell csinàlni kivéve ha beteg vagy. Ha meg kell a mentor és sokallod a pénzt gondolj arra hogy még mindig sokkal jobb mintha gyógyszerre költenéd. Az egészség az első. Még a kajára figyelj ne egyél szemetet ha lehet. Már az is önmagában látványos vàltozást hoz főleg ha sportolsz is mellé. Én mindenképp drukkolok biztos vagyok benne hogy màr egy év múlva más ember leszel ha így folytatod utána meg màr nem lehet megàllni mert kelleni fog mint a víz vagy a levegő.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák