Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz S e t h #185847 üzenetére

    Szerintem is jobb amit Dorian ajánlott az áron felül nincs teli sok felesleges sallanggal mint a tabi. Azzal legyen tisztában ezek nem egyből hatnak hanem hetek hónapok kellenek mire lesz érdemi hasznuk mivel a porcoknak inaknak nincs közvetlen tápanyag ellàtssuk mint pl az izom sejteknek így sokkal lassabban épül be minden. Én is a kaloria deficittel kezdeném jelen esetben és lassu terheléssel. Ha mozogni akar akkor inkább bico kicsi könnyen tekerhető àtéttel 130-140-es pulzus közt. Vagy esetleg ha elérhető uszàs helyben akkor az. Mell nem feltétlenül jó a térdnek de gyors meg hàt úszás mehet és az is rendesen fogyaszt úgy hogy nem terheli az izületeket. Szivnek tüdőnek nagyon jót tesz és lesz rendes állóképesség a továbbiakban ilyen szempontból szerintem az első helyen van jobban igénybe vesz a futásnál is.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák