Hirdetés

Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz ftc #5879 üzenetére

    ja, hogy ilyen barátnős eset? :D az elöbbit csak szigorúan ilyen zenét játszó vendéglátóipari egységekbe menet elött érdemes fogyasztani. izlés szerint.. ;) (G@ben - drog: olyan anyagok, amiknek elfogyasztása közvetlenül a központi idegrendszerre hatva megváltoztatja a fogyasztó hangulatát illetve tudatállapotát. fajáti: narkotikus, pszichedelikus, serkentő, nyugtató, deliriáns..) ezekbe elég sok minden beletartozik lefogadom használsz/tál már jócskán életed során, de az valszeg annynira elfogadott, hogy a tárasdalmilag "drog"-ként kikiáltott halmazba nem vonod be! :)) )

    visszatérve az alapproblémához, nálam ilyen esetben (személy szerint : heavy metál-és egyéb alfajai, jazz, ska, punk zenéket szeretem, tu-tuc-kb 1min27s-alatt kiborít, ha józan vagyok, erős fejfájással kísérve) az jött be, hogy ezen előadók líraibb zenéit kezdtem el hallgatni jóideig, már már rádióbarát-zenéket :D ezek azért tesztenek a női-fülnek is. így egy-egy előadót meg lehet szerettettni a megtévejült leányzóval, ergo, ki tudod alakítani azt a zenei csoportot, amit mindketten szerettek, azt hogy felejtse el a gyerekkorában z+-on látott műanyag-zenéket nem fog menni, ill nálad sem fog menni hogy átszokj, max agymosással, vagy valami voodoo-trükkel.. ;)

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák