Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Picco #4535 üzenetére

    Hogy holnap lesz-e nem tudom....nekem egy balatonparti telepítéses melóm lesz, az sem biztos hogy hazaérek estig...:)

    PH találkozót kellene tartani, de nem a szerdai csócsó rovására, ez egy olyan jó régen nem volt pénteki összejövetel manapság megismételt verziója lenne.

    Balinov Mester visszajelzése pozitív
    Részemről is rendben lenne a péntek esti időpont.

    Ha megfelel az Épfu tekepálya szolíd kiskocsmás fílingje, akkor lehetne ott is egy beszélgetős darts-os esti összejövetelt tartani...
    Én nem eröltetem a helyszint, de a dartsgépek állapota erőteljesen jónak mondható.
    Tudom Jazzos nincs oda a darts-ért, de itt nem csípi a szemét a cigifüst, és nem is járkálnak keresztül a jövő menő tinédzserek....
    Én kocsival megyek, és így egy emberke lazán befér a kétüléses Suzuba.
    Igaz hogy Helkis és Thunder jelenlétét mellőznünk kell, de hátha mégis valaki ideérne ....
    Cortez Mester is jöhetne akár.....
    Supr@ is jöhentne egyet dobálni a kis zümikkel...
    Ja és természetesen az alapcsapat kiemelkedő egyénisége Mr. Knife is beférne, ha már dobálásról van szó....

    Holnap körbekérdezek mindenkit, aztán gyorsan eldöntjük van e létjogosultsága a dolognak.

    A hely akár lehetne a belvároshoz közelebb is, itt a hétfő-szerda-csüt, az valami amatör dart edzés, és házi bajnokságnak van fenntartva..ilyen is van Győrben, mostmár legalább tudom ezt is......

Aktív témák