Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V@ns

    aktív tag

    Sziasztok!

    Két kérdés:
    Első: lecserélném a Meizu EP52 fülesemet, mert zavar a madzag. Egy TWS érdekelne helyette.
    Ár az max 13e körül lenne. Ez a hangzás tök megfelel, mint a Meizunak, de mivel konditerembe lesz, annyira nem kell szupernek lennie.
    Ami fontos, hogy ne essen ki a fülemből, és legalább 3 órát bírjon.
    Tudom, ez kényes téma, visszaolvasni amiket írtatok, a jobb TWS-ek 50e körül indulnak.
    Amivel szemeztem, az Blitzwolf BW FYE7, de ha jól értem, gyakorlatilag mindegy, ebben a kategóriában több, mint egy tucat egyforma van.

    Második: itt pusztán csak a kíváncsiság hajt, belebotlottam ebbe: KZ ZS10 Pro. Soha nem volt ilyen vagy ehhez hasonló fülesem, csak az említett Meizu EP52 boldogított eddig.
    Kapott hideget, meleget a neten és itt is. Látom nincs az ajánlottak között.
    Laptoppal és telefonnal szeretném használni, szükségem van a mikrofonra, illetve ez lenne számomra a minőségi(bb) füles a TWS mellett. (Nincs DAC, nincs semm extra, mezei átlag user vagyok.)

    Ezt a márkát kompletten kerülni kell, vagy ez nagyon szubjektív és megosztó? Ennek árában mást esetleg? Technológiában valami hasonló?

    Válaszokat előre is köszönöm szépen! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák