Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MAGUS7

    tag

    válasz whited #52215 üzenetére

    Sziasztok a segítségeteket kérném,új headset-et vásárolnék,jelenleg 1 Nokia WH-208-at használok 3 éve amit még a Nokia Lumia 920-am mellé kaptam,most 1 930-at használok ehhez ugye nem jár gyárilag füles,véleményem szerint jól szól a Nokia WH-208,viszont nincs sok összehasonlítási alapom,na szóval ezt a két modellt néztem ki:

    Apple Earpods: Nemrég hozzám került 1db kis időre a kialakítása tetszik nagyon,nem esik ki a fülemből,számomra a hangzása is megfelelő.

    Xiaomi Piston 2 erről csak tesztet olvastam,meg pár jó/rossz véleményt,külsőre tetszik.

    mindkettőhöz 5000-forint körül jutnék hozzá,ezen az áron ezekhez képest lenne olyan ami jobb választás lenne ?
    részben buszon használnám,a telefonálás része nem fontos,inkább csak zenére kell,
    vagy 1 új Nokia WH-208 ? igazából csak a kora miatt cserélném le,meg már karcos,néha kiesik a fülemből,elég olcsó áron van 2-3-ezer forint körül,erről a fülesről mi az általános vélemény ?
    Zene: vegyes,Pop,Dance,rap,Rnb,néha kis opera,
    ja amúgy 930-nál elég sok beállítás van Hangszínszabályzás,Dolby virtuális térhangzás,párbeszédjavítás,hangszintbeállítás,gondolom ezek működnek bármelyik fülessel ugye ? Apple Earpods-al működtek.
    whited Bocsi félre ment.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

Új hozzászólás Aktív témák