Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Hmm. Én meg egy CX300-at hoztam ma haza. A közepes méretű gumi volt rajta ami elsőre kényelmesnek tűnt ezért azzal kezdtem próbálgatni egy MX55-höz viszonyítgatva (amire korábban már rátettem a legnagyobb gumit, mert úgy találtam legjobb hangzásúnak).
    Aztán gondolkodtam melyiket szaggassam szét a kettő közül mert majdhogynem az MX szól jobban. Aztán rátettem a CX-re is a legnagyobb gumit és innentől nagyságrendekkel jobb lett a hangzás, csak picit nyomja a fülem.
    Szóval nem bántam meg hogy MX55-ről CX300-ra váltok (hangzás szempontjából ér annyival többet amennyivel drágább), de még mindíg nem teljesen tökéletes a dolog. (bár pár nap alatt lehet hogy megszokja még a fülem és lehet hogy a világon nincs olyan füles ami egyszerre szól a lehető legjobban miközben teljesen kényelmes is számomra)
    Ha kipróbálnék még valamit az a Cretive ZEN Aurvana lenne, csak az 17,5k és nem találni csempészáron...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák