Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz yash #2813 üzenetére

    Én sok ilyen összehasonlítást végigrágtam már, és amíg meg nem vettem, azt hittem könnyű dolgom lesz, hogy eldöntsem. A dobozán nem pixeles a nyomtatás, a doboz alján viszont nincsen sorszám, L és R betük normálisnak tűnnek. A fekete műanyag rész nemtom, hogy matt-e vagy fényes-e, viszonyítás kérdése. A fémrács nem lóg ki, a műanyag végig befedi. A kábelhossz meg nagyjából stimmel, de pár centi eltérés még akár lehet is, fogalmam sincsen. A hangzása az minden eddigit überel, de ez az első in-ear fülesem, nincs viszonyítási alapom. Na ez akkor hamis-e vagy sem? :) Hallottam még olyanról is, hogy ha pattogó hangot hallasz amikro a füledbe nyomod, akkor hamis. Nálam van néha ilyen hang. Csakhogy a gyártástechnológia megváltozott, ezért az új eredetiknél is megfigyelhető ez a jelenség, nekem persze az újfajtából van. Akkor lehet állítólag csak biztosan megbizonyosodni róla, hogy hamis-e, ha megnézed az egésznek a belsejét, a meghajtóegységét. Ezt persze könnyű mondani, de hogy szedem én szét és vissza tudom-e szerelni az egészet? Szóval ezt inkább nem vállalnám be. Állítólag a rácsokon át is be lehet látni megfelelő megvilágításból, hogy mi van benne, valami látszódik is, de semmi részletet meg nem tudok mondani, hogy hány lyuk van rajta, mekkora meg hasonlók. Infopatika-ból van, akár le is szedhették a sorszámot az aljáról, azért hiányozhat, nemtom. Ilyen helyen csak nem adnának hamisat, meg nem szól gyengén, innen gondolom, hogy nem hamis.

Új hozzászólás Aktív témák