Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szakibá...

    senior tag

    válasz Auratech #1878 üzenetére

    A Te hozzászólásod hatására vettem egy AKG K14P-t, nem bántam meg. Most ezen kívül van egy KOSS Spark Plug-om és egy Sennheiser CX300-am ebben a műfajban. Rengetegen sztárolják a CX300-at, én kevésbé. Van egy enyhén tölcséres vagy telefonos karaktere a középtartománynak, ami akkor tűnik fel igazán, amikor az AKG-ról térek vissza rá. Nem szeretem, ha a csellóból brácsát csinál valami. A KOSS karakterét is jobban szeretem, kellemes meleg hang, feltéve, hogy nem paszírozza valaki teljesen a hallójáratába, mert akkor brutálisak lesznek a mélyek. A magasa viszont gyengébb és kissé zavaros. Az AKG magasai meglepően tiszták és szépek, hozza azt is, amit a KOSS-ból hiányolok. Viszont nehéz eltalálni a helyzetét a fülben, a másik kettő nem ennyire érzékeny erre, valamint nem zárja ki a külvilágot, amire pedig szükségem volna. Itt térek a lényegre, hogy' érted azt, hogy ''A füldugaszokat be lehet idomítani, hogy ''hibátlan'' tere legyen, mint egy K701-nek, Vagy HD600- nak, vagy DT990-nek.''?

    Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Új hozzászólás Aktív témák